• Mobilių aplikacijų kūrimas
 • iPhone / iPad aplikacijų kūrimas
 • Android aplikacijų kūrimas
 • Windows phone aplikacijos
 • Blackberry aplikacijų kūrimas
 • Aplikacijos kaip verslas
 • App parduotuvių apžvalga

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Jūsų klientai mobilus, o Jūs?

Jau praėjo tie laikai, kai vienintelė galimybė prisijungti prie interneto buvo kompiuteris. Šiais laikais žmonės vis dažniau informaciją pasiekia išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pagalba. Kodėl? Atsakymas paprastas – tai yra patogu, kadangi technologijų amžiuje šiuos prietaisus žmonės laiko po ranka 24 valandas per parą.  Išmaniųjų telefonų naudotojų kiekis itin sparčiai didėja, o mobiliųjų aplikacijų (mobilių programėlių) parsiuntimas kasmet auga apie 50 %.

Esant tokiai paksausai, mobiliųjų aplikacijų kūrimas tampa praktiškai neatsiejamas marketingo įrankis bet kurioje verslo šakoje.  Jūsų klientai kiekvieną dieną naudojasi išmaniuoju telefonu ir parsisiunčia įvairiausias mobilias programėles, jeigu Jūsų tarp tų programėlių nebus, žmonės gali pasirinkti konkuruojančią įmonę, kuri jau pasirūpino savo mobiliaisiais klientais ir įkėlė savo produktą į mobiliąją erdvę.

Išnaudojant išmaniųjų telefonų galimybes galima automatizuoti daugybę įmonėje vykdomų procesų, o apjungus su interneto sistema ir pilnai stebėti bei valdyti savo verslą. Procesų automatizavimas, tai įmonės kaštų mažinimas ir produktyvumo didinimas. Kasdienius darbus, kuriuos anksčiau buvote priverstas daryti pats, dabar už Jus gali atlikti specializuota programa. Naudojant mobiliąsias technologijas ir specialiai pritaikytas mobiliąsias aplikacijas, Jūs, galite stebėti bei valdyti savo verslą nuotoliniu būdų, kas leis operatyviai reaguoti į įvairiausias iškylančias problemas ir greitai jas spręsti.

Praėjo ir tie laikai, kada elektroninio pašto tikrinimas per mobilųjį įrenginį buvo laikomas kaip vienas svarbiausių  verslo įrankių mobilioje erdvėje. Šiandieninės išmaniųjų telefonų galimybės leidžia daug daugiau, o vertinat tokį spartų technologijų tobulėjimą, tai mobiliųjų aplikacijų rinka plėsis ir tobulins savo teikiamas paslaugas, kad vartotojai gautų maksimalią naudą.

Apleidus ir ignoravus šią besivystančią sritį dabar, ateityje Jums teks šokti iškart per kelis laiptelius ir vytis nutolusius konkurentus bei teks nemažai pavargti, kad atsikovotumėte užleistas pozicijas rinkoje.

Kodėl mobiliosios aplikacijos naudingos verslui?

 • Ši rinka jau dabar yra labai didelė, bet ji taip pat labai sparčiai auga. Prognozuojama kad iki 2014 mobilusis internetas, pagal duomenų kiekio suvartojimą aplenks stacionarų internetą.
 • Gerai ir kokybiškai sukurta aplikacija savaime gali pritraukti naujus klientus prie Jūsų  produkto. Žmonės suras ją per apžvalgas internete, per draugų, pažįstamų rekomendacijas ir per paieškas aplikacijų turguose (application market).
 • Tinkamas savęs reprezentavimas mobiliojoje erdvėje, prideda įmonei solidumo - klientų ar potencialių klientų akyse.
 • Mobiliosios aplikacijos gali patobulinti įmonės marketingą ir greičiau pasiekti potencialų vartotoją.
 • Procesų automatizavimas ir įmonės darbo optimizavimas - tai procesai, kurie gali ženkliai sumažinti įmonės kaštus ir padidinti produktyvumą.

Mobiliąsias aplikacijas mes kuriame sekančioms platformoms:

 • Apple iOS(iPhone ir iPad)
 • Android
 • WinCE/ Windows Mobile
 • Symbian
 • RIM BlackBerry

Mūsų tikslas į rinką paleisti tik aukščiausios kokybės produkciją (aplikacijas) ir šiuo metu mes garantuoti, kad darbas prie aplikacijų skirtu būtent šitoms platformoms duoda geriausius rezultatus mūsų klientams. Bet žinodami kad kartais projektas reikalauja kompleksinio realizavimo visoms egzistuojančioms platformoms, mūsų įmonė užmezgė ryšius su specializuotomis įmonėmis, kurios kontroliuojamos mūsų specialistų, atlieka darbus ties mobilių aplikacijų užsakymais su platformomis prie kurių mes nedirbame.

Mūsų komanda seka visus pasikeitimus mobiliųjų aplikacijų rinkoje ir pasiūlo tik naujoviškiausius sprendimus. Ko pasėkoje mūsų pagamintos aplikacijos yra populiarios tarp vartotojų ir yra ypač saugios duomenų nutekėjimo/vagystės atžvilgių.

iOS - iPhone ir iPad aplikacijų kūrimas

Mūsų įmonė siūlo Jums savo paslaugas kuriant bet kokio tipo ir sudėtingumo iPhone ar iPad aplikacijas. Pasirinkdami mus, Jūs gausite ne tik paruoštą mobiliąją aplikaciją, bet ir pilną verslo strategiją, kaip geriausiai realizuoti sukurtą aplikaciją ir pasiekti tikslinę rinką.

Nauji klientai, didėjantys pardavimai, procesų automatizavimas ir reguliavimas, įmonės kaštų mažinimas - tai toli gražu ne viskas, ką Jūs galite pasiekti naudodamiesi mobiliosiomis programis savo išmaniuosiuose telefonuose.

Mes galėtume teigti, kad mobiliosios aplikacijos pagalba, Jūs tapsite geriausia įmone pasaulyje, arba, kad mobiliosios aplikacijos akimirksniu išspręs ekonominės krizės padarinius. Mes realistai ir užduotys, kurias gauname iš klientų - mūsų profesionaliai komandai yra įgyvendinamos ir padeda spręsti realias klientų problemas, palengvinančias įmonės valdymo procesus ir būti konkurencingais rinkoje.

iPhone aplikacijų privalumai:

 • Įmonės kaštų mažinimas, automatizuojant įvairius valdymo ar techninius procesus.
 • Verslo valdymo procesų optimizavimas.
 • Lengviau pasiekiami potencialūs klientai ar rinkos.
 • Operatyvus informacijos perdavimas vartotojams apie paslaugas, akcijas ir pan.
 • Naujų produktų ar paslaugų integravimas.
 • Paprastesnis paslaugų ar prekių pardavimas, naudojant iPhone aplikaciją, arba pačios aplikacijos pardavimas (App store – iphone aplikacijų turgus).

Kodėl taip sparčiai populiarėja mobiliosios aplikacijos ?

 Taip yra dėl aplikacijų patogumo ir funkcionalumo. Daugiau nei 92% iPhone vartotojų kasdien naudojasi aplikacijomis skirtomis jų telefonui. Populiariausios - informacinės, žaidimų, parduotuvių aplikacijos. Sukūrus patogią aplikaciją, Jūs galėsite padidinti savo mobiliojo telefono galimybes ir gauti daugiau naudos iš mobiliojo telefono.

 Visos mokėjimo operacijos (susijusios su iPhone aplikacijomis) vykdomos per App Store, kuris priklauso kompanijai Apple. Kasdien dešimtys milijonų iPhone ir iPad naudotojų įvykdo įvairiausius veiksmus: perka prekes/paslaugas arba perka pačias aplikacijas, atnešdami pelną aplikacijų savininkams. Mūsų įmonė gali ne tik sukurti aplikaciją, bet ir padėti ją išpopuliarinti.

Kokių problemų Jūs galite išvengti užsakydami iPhone/iPad aplikacijų kūrimo paslaugą mūsų įmonėje?

Teoriškai yra nemažai įmonių arba pavienių programuotojų, kurie gali sukurti iPhone ar iPad aplikacijas. Bet jeigu jie neturi pakankamai patirties ir nežino visų mobiliųjų aplikacijų kūrimo subtilybių, yra didelė tikimybė, kad aplikacija negalės atlikti visų prieš jai kuriant, keliamų užduočių. Kodėl? Mes išskiriame keturias labiausiai paplitusias priežastis:

 1. Nekokybiška vartotojo sąsaja. Kaip turi atrodyti iPhone ar iPad aplikacija, kad ja būtų patogu naudotis? Maksimaliai paprasta ir aiški. Būtent dėl to visų elementų išdėstymas turi būti padarytas atsižvelgiant į patogumą, o ne į gamybos paprastumą vykdytojui.
 2. Nekokybiškas testavimas ir būtino techninio palaikymo nevykdymas.
 3. Pasenusių technologijų naudojimas, ko pasekoje, aplikacija tampa ne tik nepatraukli, bet ir nesaugi.
 4. Nepastebėtos klaidos. Labai dažnai įmonės ir tuo labiau pavieniai kūrėjai, pateikus projektą, visiškai atsiskiria nuo jo gyvenimo. Atsiradus klaidai, užsakovui teks vėl ieškotis arba atskirai tartis dėl klaidos pašalinimo arba aplikacijos patobulinimo. Ko pasekoje, tai skaičiuojama kaip naujas užsakymas ir labai dažnai kaina už sąlyginai nedidelės apimties darbus yra tolygi pačios aplikacijos sukūrimui.

Argi nebūtų patogiau ir naudingiau kreiptis į tą iPhone aplikacijų kūrimo įmonę, kuri gali ne tik profesionaliai sukurti pačią mobiliąją aplikaciją, bet ir suteikti kompleksinę priežiūrą aplikacijos realizavimo metu?
 
Užsakius paslaugas mūsų įmonėje Jus gaunate:

 • Individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Savo darbe mes atsižvelgiame į Jūsų verslo ypatumus, o tai leidžia mums kurti tokią iOS programinę įrangą, kuri atspindi Jūsų įmonės rinkodaros politiką. Visam bendradarbiavimo laikotarpiui Jums bus skirtas personalinis vadybininkas, kuris konsultuos ir informuos Jus apie darbo eigą.
 • Detalus ir nuodugnus paruošto produkto testavimas, leidžiantis minimalizuoti paliktų klaidų galimybę.
 • 3 mėnesių nemokamas garantinis aplikacijos palaikymas.
 • Aukštos klasės aplikacijos dizainas. Jus galite sau leisti minimalų aplikacijos funkcionalumą, bet tikrai negalite sau leisti turėti blogo dizaino. iPhone naudotojai dažnai įkrauną daugybę įvairių aplikacijų ir patį pirmą įspūdį padaro būtent dizainas. Jeigu iš pirmo žvilgsnio aplikacija vartotojui pasirodys negraži ar nepatogi, jis akimirksniu ją ištrins ir pradės ieškoti analogo.

O kokios gi kainos?

Kiekvieno iOS projekto kaina yra nustatoma individualiai, priklausomai nuo užsakovo poreikių ir aplikacijos sudėtingumo.

Android mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Sužinokite kokią naudą verslui galima gauti iš sukurtos Android OS aplikacijos.

Turint nuosavą mobiliąją aplikaciją didėja Jūsų verslo pasiekiamumas tarp klientų, verslas tampa patogesnis darbuotojams ir patrauklesnis Jūsų verslo partneriams. Android mobiliųjų aplikacijų kūrimas leidžia spręsti eilę rimtų uždavinių, galinčių pagerinti Jūsų verslo kokybę, tai:

 • Kaštų mažinimas, automatizuojant įvairius procesus

 • Verslo valdymas pasitelkiant mobilias technologijas

 • Operatyvus klientų ir įmonės darbuotojų informavimas

 • Naujų paslaugų įvedimas į rinką

 • Klientų bazės didinimas

 • Pardavimų didinimas


Kodėl verta kurti mobiliąją aplikaciją būtent Android OS platformai?

Kas dešimtas išmanusis telefonas naudoja Android operacinę sistemą, iš viso išmanieji telefonai užima 1/3 mobiliųjų telefonų rinkos ir šis skaičius sparčiai auga, 80 procentų šių telefonų turėtojų naudojasi įvairiomis aplikacijomis. Prognozuojama, kad būtent Android OS po kelerių metų užims dominuojančias pozicijas rinkoje.

Android aplikacijos, kurias Jūs galite užsakyti mūsų įmonėje:

 • Informacinės aplikacijos;

 • Promo aplikacijos;

 • Žaidimai ir pramogų sistemos;

 • Kompleksiniai sprendimai: integracija su internetine svetaine, su CRM ir ERP sistemomis, su buhalterinės apskaitos programomis;

 • Verslo valdymo sistemos;

 • Internetinių svetainių mobiliosios versijos (ypač aktualu naujienų portalams);

 • Įvairios kitokio pobūdžio Android aplikacijos, paremtos Jūsų idėjomis.

Dėl objektyvių priežasčių bendradarbiavimas su mūsų įmone Jums bus ypač naudingas:

 • Mes naudojame individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Prieš pradedant aplikacijos kūrimą, mūsų specialistai ištiria ir įvertina Jūsų verslo ypatumus. Tai leidžia mums siūlyti tokius sprendimus, kurie yra nepriekaištingi ne tik iš programinės pusės, bet ir marketingo atžvilgiu.

  Bendradarbiavimo pradžioje mūsų specialistai sukuria Jūsų projekto vizualizaciją ir paruošia prezentaciją, kuri puikiai parodo, kokiu būdu aplikaciją spręs prieš ją iškeltas užduotis bei aplikacijos panaudojimo stipriąsias puses.

 • Mūsų įmonėje kiekvienam projektui yra priskiriamas personalinis projekto vadovas, kuris reguliariai informuos Jus apie kiekvieną aplikacijos realizavimo etapą ir konsultuos aktualiais ir Jums rūpimais klausimais.

 • Mes suteikiame visas garantijas visiems savo kuriamiems produktams bei tolimesniam jų veikimui. Šios garantijos suteikiamos pasirašant sutartį, kurioje tiksliai išdėstyti visi šalių atsakomybę ir sąlygas aprašantys punktai. 

 • Sukūrus Android OS aplikaciją, mes atidžiai ją testuojam ir užtikrinam 3 mėnesių nemokamą garantinį palaikymą.

 • Užsakius Android aplikaciją mūsų įmonėje, Jūs gausite intuityviai suprantamą, šiuolaikišką dizainą, kurį atitinkamai įvertins tiek Jūsų darbuotojai, tiek Jūsų klientai. 

 • Mes galime pasiūlyti ne tik aplikacijos sukūrimą, bet ir jos populiarinimo kampaniją.

Jau sukurtos mobiliosios Android aplikacijos.

Mūsų darbus galite pasižiūrėti ir įvertinti portfolio paskyroje. Didžioji dalis mūsų sukurtų aplikacijų yra apsaugotos konfidencialumo sutarties, rodyti šių darbų trečiosioms šalims mes neturime teisės. Užsakius mobiliosios aplikacijos kūrimo paslaugą mūsų įmonėje, Jūs taip pat galėsite apsaugoti savo darbus, įtraukiant atitinkamą punktą į projekto vykdymo sutartį.

Oficiali Android aplikacijų pardavimo vieta - Google Play (buvęs Android Market).

Windows phone mobiliųjų aplikacijų kūrimas

 • Kaip pritraukti naujus klientus?

 • Kaip sumažinti išlaidas į rinką įvedant naujas paslaugas ir produktus?

 • Ar galima sumažinti išlaidas, automatizuojant įmonėje vykdomus procesus?

 • Kaip greitai galima informuoti savo klientus?

 • Kaip palengvinti verslo valdymą pasitelkus mobiliąsias technologijas?

Įmonių vadovai kiekvieną dieną yra priversti užduoti sau šiuos ir kitus klausimus. Ir nesvarbu, ar tai didelė, ar vidutinė, ar mikro įmonė - šie klausimai visada yra aktualūs. Mūsų įmonė, aktyviai dirba prie šių klausimų sprendimo, pasinaudodama mobiliųjų technologijų suteikiamomis galimybėmis ir kurdama nepakartojamas bei progresyvias mobiliąsias aplikacijas.

Šiuolaikinis verslas jau neįsivaizduojamas be technologijų palaikymo. Jeigu Jūsų kompanija prieš save kelia ambicingus tikslus, privalote naudoti pačius moderniausius ir efektyviausius būdus jiems pasiekti – mobiliąsias aplikacijas. Interaktyvumas, populiarumas ir didžiulė funkcijų gausa naudingai išskiria mobiliųjų aplikacijų galimybes tarp kitų marketingo instrumentų.
Kuriant mobiliąsias aplikacijas mes patariame nepamiršti Windows Phone 7.

Pagal mūsų turimus duomenis, Windows phone 7 naudoja apie 2 proc. išmaniųjų telefonų. Sulig kiekviena diena šis procentas auga, o prognozės yra itin optimistinės. Šiuo metu - tai vienintelė operacinė sistema, kuri realiai gali konkuruoti ir į šoną nustumti iOS ir Android. Paskutinėje "AppNation" konferencijoje, kurioje dalyvavo aplikacijų kūrėjai ir marketingo specialistai iš viso pasaulio, buvo pažymėta kad Windows Phone 7 pagal populiarumą tarp mobiliųjų paltformų pakilo į trečią vietą, aplenkdama Blackberry. Daugelis analitikų prognozuoja kad Windows 7 taps populiariausia mobiliąja platforma, ir netgi įvardina konkrečius skaičius, jog tai įvyks 2013-2014 metais.

Kodėl kuriant, Jūsų aplikacija turi būti pritaikyta Windows phone 7 platformai?

1) Gamintojų palaikymas
Kompanijos Acer, LG, Nokia, Samsung ir HTC anonsavo išmaniųjų telefonų atsiradimą naudojančius Windows Phone 7 operacinę sistemą. Maža to, Samsung ir HTC susivienijo su Microsoft kurdami bendrą reklaminę kampaniją.

2) Greičiausia augimo dinamika
Per pirmas 27 savaites nuo OS Windows Phone 7 atsiradimo, parduotuvėje "Marketplace" į prekybą buvo paleista daugiau nei 15000 aplikacijų. Kad pasiekti analogiškus skaičius, "AppStore" prireikė 28 savaičių.
 

3) Integracija su populiarumą įgavusiais įrankiais
Operacinė sistema Windows Phone 7 užtikrina 100 proc. integravimą su populiariais Microsoft, Xbox Live ir Zune servisais. Jau greitai tarp standartinių aplikacijų atsiras ir Skype, kas taip pat ženkliai padidins šios platformos populiarumą.

4) Vartotojams draugiška aplinka 
Autoritetingo portalo Nelsonian.net apžvalgininkai pripažino OS Windows Phone 7 absoliučiu nugalėtoju pagal vartotojo aplinkos funkcionalumą ir elegantiškumą.

 

Blackberry mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Blackberry produkcija - verslo klasės telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, naudojantys Blackberry OS. Blackberry naudotojai - tai pasiturintys arba vidutines pajamas gaunantys žmonės.

Sukurdami Blackberry aplikaciją, Jūs pasieksite labai geru mokumu pasižyminčią auditoriją. Čia itin populiarios brangesnės aplikacijos skirtos verslui.

Oficiali Blackberry aplikacijų parduotuvė - Blackberry App World http://appworld.blackberry.com, iš kurios kasdien parsisiunčiama virš 6 000 000 programų.

Kaip padaryti verslą iš mobilių aplikacijų kūrimo

Mobiliąsias aplikacijas galima naudoti ne tik kaip įrankį savo produkto populiarinimui ar verslo stebėjimui ir valdymui, bet ir kaip atskirą verslo kryptį. Populiarios aplikacijos gali atnešti milijoninį pelną.

Paprasčiausias būdas gauti pajamas iš aplikacijos yra apmokestint jos parsiuntimus. Mobiliąsias programas galima pardavinėti specialiai tam skirtose parduotuvėse, plačiau apie jas galite paskaityti mobiliųjų aplikacijų parduotuvių apžvalgoje.
Yra ir kiti aplikacijos apmokestinimo būdai - tokie kaip reklama aplikacijos plotuose ir vidinių programų elementų apmokestinimas.

Norint sukurti sėkmingą aplikaciją neužtenka turėti vien kokybišką programą ar gražų dizainą. Reikia nepamiršti muzikinio apipavidalinimo, aplikacijos logikos ir dar daugybės kitų faktorių. Aplikacijos įvedimas į rinką susideda iš daugelio etapų ir kuo profesionaliau prie jų dirbama, tuo didesnė tikimybė sulaukti tikros sėkmės. Tačiau sukūrus įdomią ir populiarią aplikaciją, visa tai atsiperka su kaupu.

Puikus motyvatorius pradėti ši verslą būtų suomių kompanijos Rovio pavyzdys, kai jų kūrinys, žaidimas Angry Birds, tiesiogine to žodžio prasme užkariavo pasaulį. Visos žaidimo serijos viršija bendrą 700 milijonų parsiuntimo kiekį. Angry Birds savo kūrėjams atnešė virš 150 milijonų JAV dolerių pelno ir atrodo tai tik eros pradžia, nes neseniai pasirodęs žaidimo tęsinys Angry Birds Space per pirmas 3 dienas parodė dar vieną stulbinantį rodiklį - daugiau nei 10 milijonų parsiuntimų.

Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi įgyvendint visus Jūsų sumanymus, profesionaliai pateikiant juos rinkoje ir užtikrinant savalaikį palaikymą bei mobiliosios programėles atnaujinimą.

Mobiliųjų aplikacijų parduotuvių apžvalga

Jeigu anksčiau naudingų aplikacijų telefonams reikėjo ieškoti interneto platybėse, tai dabar šis procesas tapo daug lengvesnis, kadangi visos aplikacijos yra įkeliamos į specializuotas aplikacijų pardavimo vietas – mobiliųjų aplikacijų parduotuves. Šis straipsnis ir yra skirtas apžvelgti visas populiariausias mobiliųjų aplikacijų parduotuves.

Apple App Store
http://www.apple.com/iphone/from-the-app-store/
Palaikomos platformos: iOS (iPhone, iPad, iPod)
Atsidarymo data: 2008 Liepos 10
Aplikacijų kiekis: virš 725 000
 
Apie 40 procentų visų įkeltų mobiliųjų programėlių yra nemokamos, daugumos kitų aplikacijų kainos svyruoja nuo $0,99 iki $9,99, yra ir tokios specializuotos programėles, kurios kainuoja žymiai brangiau.
Parduotuvę stebi Apple specialistai, o kiekviena aplikacija pasirašoma specialiu sertifikatu. Jeigu per aplikaciją pradedama vykdyti nelegali veikla, ji yra nedelsiant šalinama iš parduotuvės, o jos savininkai gali sulaukti atitinkamų sankcijų.
 
Aplikacijos App Store parduotuvėje skirstomos į 20 kategorijų, populiariausios tarp siuntėjų yra žaidimai, pramogos ir knygos. Vidutinė žaidimo kaina $3,50, pramoginių programų – $1.50.
Peržvelgus šiuos skaičiavimus galima daryti prielaidą, kad pelningiausia šiuo metu kurti aplikacijas būtent žaidybinio tipo, tačiau reikia nepamiršti kad brangiausios aplikacijos skirtos verslui, jų kainos gali siekti kelis tūkstančius dolerių.
App Store sau pasilieka 30 procentų nuo aplikacijų pardavimo, 70 lieka kūrėjui/savininkui.
2011 metais Apple išmokėjo virš 3 milijardų dolerių aplikacijų kūrėjams/savininkams.
 
Įdomus faktas: Neseniai kompanija Apple apdovanojo 25 milijardinį programėlės parsiuntimą atlikusi Kinijos Kingdao miesto gyventoją Čiun Li Fu , dovanodama jam 10 000 tūkstančių iTunes čekį. Įdomu kokią dovaną Apple paruošė kūrėjams įkelsiantiems milijardinę aplikaciją?
 

 

Kitas mobiliųjų programėlių parduotuvės apžvelgsime veliau.